Życzenia świąteczne dla Misjonarzy i Przyjaciół Misji

Drodzy Misjonarze!

W tym radosnym czasie i w oczekiwaniu na Boże Narodzenie życzymy Wam wielu duchowych uniesień, błogosławieństwa pokoju oraz radości i satysfakcji z głoszonego przez Was słowa Bożego.

Życzymy Wam umocnienia serca, wytrwałości podczas Misji i wierności swoim postanowieniom w dążeniu do poprawy losu wszystkich najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących.

Jesteście dla nas wzorem do naśladowania, pragniemy Wam podziękować za oddanie i miłosierdzie jakie okazujecie tym, którzy nie poznali jeszcze Jezusa Chrystusa. Jesteśmy sercem i modlitwą z Wami.

Wszystkim Przyjaciołom Misji serdeczne Bóg zapłać za pomoc w sprawowaniu duchowej i materialnej opieki nad naszymi Misjonarzami. Dziękujemy za oddanie, wszelkie dary rzeczowe i zaangażowanie we wspólną Misję.

Życzymy Wam, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upłynął Wam w gronie rodziny i przyjaciół, by był przepełniony miłością, pomyślnością i spokojem ducha a nadchodzący Nowy 2019 Rok niechaj przyniesie zdrowie, sukcesy i spełnienie wszystkich marzeń.

 

Zarząd i Wolontariusze

Stowarzyszenia Dobrych Inicjatyw

„Pro Missio”